Yılın doktoru seçildi
Yılın doktoru seçildi
30 Mart 2015 Pazartesi - 12:33
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
yilin-doktoru-secildi

Kars Harakani Devlet Hastanesinde görev yapan Uz. Dr. Gökhan Perinçek, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Kars İlinde yılın doktoru olarak seçildi.

~~Yılın doktoru seçildi

Kars Harakani Devlet Hastanesinde görev yapan Uz. Dr. Gökhan Perinçek, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Kars İlinde yılın doktoru olarak seçildi.

Ödülünü almak üzere bu yıl Çanakkale’de düzenlenen Sıhhiye 1915 olarak adlandırılan 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerine katıldı. Perinçek, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’ndan başarı belgesi ödülünü aldı.

14 Mart Tıp Bayramı’nda “ Yılın doktoru ”olarak seçilen Uz.Dr. Gökhan Perinçek, Başarı Belgesi ile İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Kan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Sağlık-Sen Şube Başkanı Hasan Yazıcı da eşlik etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Kan, yılın doktoru seçilen Uz.Dr. Gökhan Perinçek’İ tebrik etti. Kan, “İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen, bu kutsal saygın ve onurlu mesleği büyük fedakârlıkla yerine getiren, en güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Etiketler : kars, yılın doktoru,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.