Türkoğlu'nda Cinayet..!
Türkoğlu'nda Cinayet..!
06 Haziran 2014 Cuma - 21:45
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
turkoglu-nda-cinayet

Türkoğlu ilçesinde 4 gün önce evinde ölü bulunan Ahmet Yıldız'ı (76) öldürdüğü iddiasıyla gözaltına kişi tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, Ceceli Mahallesi'ndeki evinde ölü bulunan Yıldız'ın cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Yapılan incelemenin ardından Yıldız'ın yaklaşık 6 ay önce başından vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Yıldız'ın yakınlarının bilgisine başvuran jandarma ekipleri, cinayet zanlısı olarak  Z.A. (29) isimli kadını Hatay'da gözaltına aldı. Z.A, 40 günlük bebeğiyle sorgulanmak üzere Türkoğlu ilçesine getirildi.

İşlemlerinin tamamlamasından sonra sevk edildiği mahkeme tarafından "Kasten adam öldürmek" suçundan tutuklanan Z.A, bebeğini bir yakınına teslim etmesinin ardından cezaevine götürüldü.

Türkoğlu ilçesinde 4 gün önce 76 yaşındaki Ahmet Yıldız, Ceceli Mahallesi'ndeki evinde ölü bulunmuştu.

Etiketler : haber, türkoğlu, haberleri,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.