SGK İl Müdürü Bayındırlı, görevini Akkaş'a devretti!
SGK İl Müdürü Bayındırlı, görevini Akkaş'a devretti!
29 Mart 2014 Cumartesi - 12:54
A1
A2
A3
A4
Sağlıklı Yaşam
9396 defa okundu
hemen-paylas sayfayı-yazdir
sgk-il-muduru-bayindirli-gorevini-akkas-a-devretti

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kilis İl Müdürü Feyzullah Bayındırlı, kendi isteği doğrultusunda Ankara’ya tayin olması nedeniyle yerine bu göreve atanan cSGK İl Müdür Yardımcısı Abdulkadir Akkaş’a görevini devretti.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kilis İl Müdürü Feyzullah Bayındırlı, kendi isteği doğrultusunda Ankara’ya tayin olması nedeniyle yerine bu göreve atanan Bitlis SGK İl Müdür Yardımcısı Abdulkadir Akkaş’a görevini devretti.

7 yıldır Kilis’te görev yapan ve kendi isteği ile Sosyal Güvenlik Uzmanlığı görevine atanan SGK İl Müdürü Feyzullah Bayındırlı, ”Gönül rahatlığı içerisinde görevimi SGK İl Müdürlüğü’ne atanan Abdulkadir Akkaş kardeşimize devrediyorum. Akkaş, uzun süre Kilis’te görev yaptı. Kilis’i iyi tanıyan aynı zamanda Kilisli olan bir kardeşimiz. Kendisi ile çalışma fırsatı buldum geçmiş dönemde, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

SGK İl Müdürlüğü’ne atanan Abdulkadir Akkaş, Feyzullah Bayındırlı’dan çok şeyler öğrendiğini ifade ederek, “Benim yetişmemde Feyzullah Bayındırlı müdürümüzün büyük katkısı olmuştur. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Müdürümüzden aldığımız bayrağı en üst düzeye çıkaracağız Allahın izniyle” diye konuştu.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.