SAĞLIKTA ŞİDDET DEVAM EDİYOR
SAĞLIKTA ŞİDDET DEVAM EDİYOR
07 Temmuz 2015 Salı - 14:35
A1
A2
A3
A4
Genel Haberler
17506 defa okundu
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglikta-siddet-devam-ediyor

Pamukkale ilçesindeki Dokuzkavaklar Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli Aile Hekimi, rapor vermediği bir hasta ve oğlu tarafından darp edildiği için şikayetçi oldu.

Pamukkale ilçesindeki Dokuzkavaklar Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli Aile Hekimi, rapor vermediği bir hasta ve oğlu tarafından darp edildiği için şikayetçi oldu.

Edinilen bilgiye göre, Sevindik Polis Merkezi Amirliğine başvuran Dokuzkavaklar Aile Sağlığı Merkezinde çalışan Dr. Mehmet Ali Balcı, hasta ve yakını tarafından darp edildi.

Balcı, polise verdiği ifadede, Aile Sağlığı Merkezine oğlu Ali Y. ile gelen Hüseyin Y'nin, "ameliyat olacağını ve o güne kadar kendisine rapor vermesini istediğini" söyledi. "Raporu ameliyatı yapacak doktorun vermesi gerektiğini" söylediğini belirten Balcı, bunun üzerine tartışma çıkaran baba ve oğlunun demir sandalye ile kendisini darp ettiğini söyledi.

Darp raporu alan Balcı, baba ve oğlundan şikayetçi oldu.

Denizli Aile Hekimleri Derneği Başkanı Suat Erim ise sağlık çalışanlarına yapılan saldırıyı kınadıklarını belirterek, "Baba ve oğlu sandalyeleri doktorun üzerine fırlatarak darp etmişler. Arkadaşımızın el baş parmağında kırık var" dedi.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.