Sağlık çalışanlarına sürpriz ikramiye!
Sağlık çalışanlarına sürpriz ikramiye!
07 Ocak 2015 Çarşamba - 11:54
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglik-calisanlarina-surpriz-ikramiye

Kamu çalışanlarının emekli ikramiyesinin hesabında 30 yıl sınırının kaldırılmasıyla birlikte, sağlık çalışanlarının alacağı miktar hesaplandı.

Kamu çalışanlarının emekli ikramiyesinin hesabında 30 yıl sınırının kaldırılması kararının ardından, sağlık çalışanlarının eline geçecek para hesaplandı. Türk Sağlık-Sen'in yaptığı hesaplamaya göre, 35 yıl çalışacak doktorlar ortalama 13 bin TL, lise mezunu sağlık personelleri 8 bin 500 TL, önlisans mezunu sağlık personelleri 10 bin 200 TL, lisans mezunu sağlık personeli 10 bin 500 TL daha fazla emekli ikramiyesi alacak. 40 yıl çalışırlarsa bu rakamlar iki katına çıkacak. İkramiye artışı, karar Resmi Gazete'de yayımlanınca geçerli olacak.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.