Öğrencisinin çıplak fotoğrafını yayınlayan Prof. istifa etti
Öğrencisinin çıplak fotoğrafını yayınlayan Prof. istifa etti
25 Şubat 2014 Salı - 09:51
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
ogrencisinin-ciplak-fotografini-yayinlayan-prof-istifa-etti

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, öğrencisiyle ilişkisi olduğu iddia edilen ve sosyal medyada fotoğrafları yayınlanan öğretim görevlisiyle ilgili soruşturma başlatıldığını söyledi. Öğrencisinin çıplak fotoğrafını yayınlayan Prof. istifa etti.

Konuyla ilgili İHA'ya açıklamalarda bulunan Gündoğan, "Bahse konu öğretim elemanı hakkında soruşturma başlatıldı. Ayrıca A.N.T., bölüm başkanlığından istifa etmiştir" dedi.

Anadolu Üniversitesi'nde (AÜ) görev yapan ve aralarında ilişki olduğu iddia edilen bir profesörle öğrencisinin sosyal paylaşım sitesinde çıplak fotoğrafları yayınlanmıştı. İddialara göre, sevgili olan Edebiyat Fakültesi Tarih Bölüm Başkanı Prof. Dr. A.N.T. ile öğrencisi E.B.'nin çıplak fotoğrafları, geçtiğimiz hafta A.N.T.'nin Instagram hesabından yayınlandı.

Hocasıyla ilişki yaşadığı öne sürülen E.B.'nin ise sosyal paylaşım sitesi hesabından yayınladığı, "Mahremiyete müdahale ve paylaşımın insanın içini nasıl da kaldırdığının bir kez daha anlaşıldığını sanıyorum" mesaj ise dikkat çekti.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.