KPSS 2016 tercihleri bunlara kesinlikle dikkat edin!
KPSS 2016 tercihleri bunlara kesinlikle dikkat edin!
27 Haziran 2016 Pazartesi - 12:01
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
kpss-2016-tercihleri-bunlara-kesinlikle-dikkat-edin

KPSS 2016 tercihleri 22 Haziran tarihinde başladı. KPSS tercihleri 1 Temmuz'a kadar devam edecek olan adaylar nelere dikkat etmeli? Yeni Şafak gazetesinden Ahmet Ünlü bugünkü yazısında KPSS tercihlerinde dikkat edilmesi gereken kuralları yazdı. İşte o detaylar...

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

Kamu kurum ve kuruluşlarınca merkezi yerleştirme yapılmak üzere toplam (10.144) kadro ve pozisyona 22 Haziran - 01 Temmuz 2016 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığı'nca www.osym.gov.tr adresi üzerinden tercih işlemi yapılacak ve bilahare bu tercihler ve puan üstünlüğü çerçevesinde yerleştirme yapılacaktır.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.