Haç dönüşü vatandaşlarımızın dikkatine;
Haç dönüşü vatandaşlarımızın dikkatine;
14 Eylül 2017 Perşembe - 17:09
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir

MERSCOV

""MERS CoV HASTALIĞI

   

          Haç dönüşü,  özellikle Suudi Arabistan ve orta doğu  ülkelerinde görülen MERS CoV hastalığı açısından kişileri Aile hekimince değerlendirilmeleri önemlidir.

          Basit soğuk algınlığına benzer  belirtilerden ağır solunum yetmezliğine kadar ciddi tablo oluşturabilen bu hastalık solunum yolu ile insandan insana bulaşır. Altta yatan kronik hastalıkları olanlarda daha ağır seyreder

          Kontrol için mutlaka aile hekiminize başvurunuz.

 

Etiketler : MERS CoV HASTALIĞI,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.
Diğer Yazı Başlıkları