Denetleme
Denetleme
17 Mart 2017 Cuma - 10:58
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
denetleme

Asm miz 08-09.11.2017 günü sınıflama denetlemesi geçirecektir.

~~2017 Yılı Gruplu ASM/AHB 1.Periyodik Değerlendirmesi Hakkında Duyuru
 

 
İlimizde bulunan gruplu Aile Hekimliği Birimleri (AHB) 2017 yılı 2.Periyodik Değerlendirme  ve sınıflama ziyaretleri 08-09 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Değerlendirme sürecinde Aile Sağlığı Merkezinde görevli tüm aile hekimlerinin görev yerlerinde bulunması ve değerlendirmeye yönetici aile hekiminin bizzat eşlik etmesi hususlarına gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmektedir.

Etiketler : denetleme,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.