Bu Çalışanların Maaşı Artıyor!
Bu Çalışanların Maaşı Artıyor!
11 Aralık 2014 Perşembe - 08:55
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
bu-alisanlarin-maasi-artiyor

TBMM'ye sunulan iş güvenliği paketi ile eşi çalışmayan 3 çocuklu asgari ücretli vergiden muaf sayılacak. Eşi doğum yapan işçi 3 gün ücretli izin kullanabilecek. İşte müjdelerin detayları...

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

Hükümet, eşi çalışmayan 3 çocuklu asgari ücretliye vergi muafiyeti kapısını açtı.

Meclis'e sunulan iş güvenliği yasa tasarısı ile asgari ücretliden evlatlık alacak babaya, ev kadınlarından patronlara kadar geniş bir kesimi ilgilendiren sürpriz adımlar atılıyor.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.