Beynin Bir Oyunu : Zamanı Durdurmak Mümkün Mü
Beynin Bir Oyunu : Zamanı Durdurmak Mümkün Mü
14 Kasım 2014 Cuma - 11:27
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
beynin-bir-oyunu-zamani-durdurmak-mumkun-mu

Simon Baker isimli 39 yaşındaki adam başı çok ağrıdığı için ılık bir duş almaya girdiği sırada zamanın durduğunu gördüğünü iddia etti. Olayı da anlattı. Musluğu açtıktan sonra duşa baktığında suların havada aslı kaldığını gördüğünü, sanki bir film karesinin çekilirken dondurulduğu gibi olduğunu ifade etti.

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

Baker hemen ertesi günü doktora gitti. Şiddetli baş arılarının olduğunu ifade etti. Doktoru gerekli incelemeleri yaptıktan sonra damar genişlemesi olduğunu gördü. Tedavi için hastaneye gelip gitmeye başlayan Baker, bir gün doktoruna suların havada asılı kaldığını gördüğünü anlattı. Bu ilginç deneyimini beğenen doktoru nörolog Fred Ovsiew, NeuroCase isimli bir dergi için yazdı.

 

sureklihaber.com

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.