Batı ve Orta Afrika ülkelerine seyahat edeceklere Ebola Hemorajik Ateşi uyarısı
Batı ve Orta Afrika ülkelerine seyahat edeceklere Ebola Hemorajik Ateşi uyarısı
24 Nisan 2014 Perşembe - 12:33
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
bati-ve-orta-afrika-ulkelerine-seyahat-edeceklere-ebola-hemorajik-atesi-uyarisi

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu'ndan Batı ve Orta Afrika ülkelerine seyahat edeceklere Ebola Hemorajik Ateşi uyarısı hakkında bilgilendirme.

Batı ve Orta Afrika Ülkelerine Seyahat Edecekler İçin Ebola Hemorajik Ateşi Hakkında Bilgilendirme

 

Batı ve Orta Afrika ülkelerinde görülen Ebola Hemorajik Ateşi sebebiyle çeşitli ölümler yaşanmaktadır. Hastalığın ülkemize bulaşmasını önlemek amacıyla Bakanlığımız Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü tarafından gerekli tedbirler alınmıştır. Ancak hastalığın görüldüğü bölgeye gidecek olan vatandaşlarımızın bilgili, bilinçli ve hazırlıklı olmaları gerekmektedir.

Habere İlişkili Dosyalar :

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.