Aile Hekimliğine Uyum Birinci Aşama Sertifikalı Eğitim Programı Standartları hakkında duyuru
Aile Hekimliğine Uyum Birinci Aşama Sertifikalı Eğitim Programı Standartları hakkında duyuru
06 Ocak 2016 Çarşamba - 09:20
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
aile-hekimligine-uyum-birinci-asama-sertifikali-egitim-programi-standartlari-hakkinda-duyuru

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Aile Hekimliğine Uyum Birinci Aşama Sertifikalı Eğitim Programı Standartları hakkında duyuru yayımlandı.

Aile Hekimliğine Uyum Birinci Aşama Sertifikalı Eğitim Programı 04 Şubat 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği kapsamında sertifikalı eğitim alanı olarak belirlenmiş ve Bakanlık Makamının 31/12/2015 tarihli ve 1106 sayılı onayı ile yürürlüğe girmiştir.

Habere İlişkili Dosyalar :
Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.