Aile Hekimliği Ödeme hesaplaması hakkında duyuru
Aile Hekimliği Ödeme hesaplaması hakkında duyuru
13 Haziran 2016 Pazartesi - 13:00
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
aile-hekimligi-odeme-hesaplamasi-hakkinda-duyuru

Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü tarafından Aile Hekimliği Ödeme hesaplaması ve mutemetlere bildirilme çalışmalarının Ramazan Bayramı nedeniyle bir seferliğine erken tarihe çekilmesi hakkında duyuru yayımlandı.

Aile Hekimliği Ödeme hesaplaması ve mutemetlere bildirilme çalışmalarının Ramazan Bayramı nedeniyle bir seferliğine erken tarihe çekilmesi

2 Temmuz 2016 tarihinde Ramazan bayramı (resmi tatil) nedeniyle aile hekimleri ve aile sağlığı elemanlarının ödeme hesaplamaları 01.07.2016 tarihinde saat 02:00 da ( pazartesiyi salıya bağlayan gece ) yapılacaktır.

Cezaevi nüfus yüklemesi 28-29-30 Haziran tarihlerinde açık kalacaktır.

Performans hesaplaması ve ardından gelen ödeme işlemlerinde aksaklık olmaması amacıyla performans itiraz komisyonları çalışma sonuçlarını mutemetlere zamanında bildirebilecekleri gibi, resmi tatil nedeniyle aksayabileceğini öngörerek sonuç kararlarını ve itiraz değerlendirmelerini bir sonraki aya bırakmaları durumunda haziran ayı içerisinde aile hekimleri ve aile sağlığı elemanları ve ilgili TSM leri bilgilendireceklerdir.

Verilerin gönderiminde aksaklığa neden olmaması konusunda aile hekimliği birimlerinin, toplum sağlığı merkezlerinin ve halk sağlığı müdürlüklerinin ilgili şubelerinin zamanında bilgilendirilmesi ve ilgililerin gerekli hassasiyeti gösterilmesini rica ederiz

TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU

Duyuru metni Sağlık Bilgi Sistemlerinin Sağlıknet duyuru web sitesinde, ailehekimligi.gov.tr ve Halk Sağlığı Kurumu web sitesinde duyurulmuştur.

İletisim
ahim@thsk.gov.tr
0312 565 5903
0312 565 5905
0312 565 5993

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.