Aile Hekimliği Birinci Aşama Uyum Eğitimi Talepleri
Aile Hekimliği Birinci Aşama Uyum Eğitimi Talepleri
13 Temmuz 2015 Pazartesi - 08:44
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
aile-hekimligi-birinci-asama-uyum-egitimi-talepleri

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından Aile Hekimliği Birinci Aşama Uyum Eğitimi Talepleri hakkında duyuru yayımlandı.

T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu

Sayı : 67350377/770
Konu : Aile Hekimliği Birinci Aşama Uyum
Eğitimi Talepleri

.......................................VALİLİĞİNE
(Halk Sağlığı Müdürlüğü)

İlinizde sözleşmeli aile hekimi olarak görev yapmakta olan ve aile hekimliği birinci aşama uyum eğitimine katılmamış sözleşmeli aile hekimlerinin bilgilerinin ekte yer alan ve ayrıca www.thsk.gov.tr web adresi ile ailehekimligi@gov.tr web adresi haberler bölümünden ulaşılabilecek olan form kullanılmak suretiyle en geç 30 Temmuz 2015 tarihine kadar thsk.ahegitim@saglik.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Ayrıca bundan sonraki süreçte, aile hekimliğine yeni başlayan ve eğitim ihtiyacı olan hekim varsa ilgili form kullanlarak her ayın ilk haftasında bahsi geçen e-posta adresine gönderilmesi, bunun dışında müdürlüklere yapılan başvuruların tek tek kurumumuza gönderilmemesi hususunda,

Gereğini rica ederim.

Prof. Dr. İrfan ŞENCAN
Bakan a.
Kurum Başkanı V.

EK:
Form (F04/AHEGDB/01)

Dağıtım Yeri:
81 İl Valiliği

Habere İlişkili Dosyalar :

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.