4/B’li sağlık çalışanlarının eş durumu tayini duyurusu
4/B’li sağlık çalışanlarının eş durumu tayini duyurusu
27 Ağustos 2014 Çarşamba - 09:43
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
4-bli-saglik-calisanlarinin-es-durumu-tayini-duyurusu

4/B’li sağlık çalışanlarının eş durumu tayinleri kurumunca yapılacak. İşte 4/B’li sağlıkçıları yakından ilgilendiren o duyuru.

 

 

T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü

SAĞLIK BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLARI 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONELİNİN Eş Durumu NEDENİYLE YER DEĞİŞİKLİĞİ BAŞVURULARI HAKKINDA DUYURU

Bakanlığımız ve bağlı kuruluşları bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında istihdam edilen sözleşmeli personelden 2014 yılı Temmuz Dönemi Eş Durumu Nedeniyle Yer Değişikliği Kurasında başvuru sayısı, ilan edilen pozisyon sayısından daha az olduğundan Kura işlemi yapılmayacaktır.

Bu kapsamda, başvurusu uygun olan sözleşmeli personelin görev yeri değişikliği kurumunca gerçekleştirilecektir.

İLANEN DUYURULUR 25.08.2014

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.