29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?
23 Ekim 2015 Cuma - 13:20
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
29-ekim-cumhuriyet-bayrami-tatili-kac-gun-olacak

29 Ekim tatili kaç gün olacak? 30 Ekim, 2 Kasım tatil mi? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatili kaç gün olacak memurlara, öğrencilere ve öğretmenlere tatil kaç gün olacak? 30 Ekim tatil olacak mı son dakika kararı. 2 Kasım tatil mi?

29 Ekim tatili kaç gün? 30 Ekim ve 2 Kasım tatil mi? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatili kaç gün olacak memurlara, öğrencilere ve öğretmenlere tatil kaç gün olacak? 30 Ekim tatil olacak mı son dakika kararı. 2 Kasım tatil mi?

29 Ekim tatili kaç gün
 oldu 2 Kasım pazartesi okullar tatil misorularının yanıtı MEB'den ve Başbakanlık'tan geldi. 29 Ekim tatili memurlar için 4 güne uzatıldı. MEB ise okullar için 2 Kasım pazartesi gününü de tatile ekledi. Buna göre  29 Ekim perşembe günü ile birlikte 30 Ekim cuma, 31 ekim cumartesi, 1 kasım pazar ve 2 Kasım pazartesi günü okullar tatil edildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatili ilk kez bu kadar uzatıldı. Bunun sebebi ise 1 Kasım'daki erken seçim. Başbakan Ahmet Davutoğlu, 30 Ekim Cuma günü kamu çalışanlarının idari izinli sayılmaları ile ilgili genelgeyi imzaladı.

29 EKİM TATİLİ MEMURLAR İÇİN KAÇ GÜN?

29 Ekim tatiline ilişkin alınan resmi karara göre, memurlar 4 gün idari izinli sayılacak. 29 Ekim perşembe ile birlikte 30 ekim cuma günü de tatil oldu. 31 ekim cumartesi ve 1 Kasım pazar ile birlikte sürpriz bir tatil fırsatı çıkmış oldu.

OKULLAR 2 KASIM PAZARTESİ TATİL Mİ?

Okullar için 29 Ekim tatil kararı daha uzun oldu. 29 Ekim Cumhuriyet bayramı tatili eğitim dünyasında 5 gün olacak. 2 Kasım pazartesi günü okullar tatil edildi. Bunun sebebi ise 1 Kasım seçimleri.

MEB OKULLAR TATİL KARARINI AÇIKLADI

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı okullar için alınan 29 ekim tatil kararını resmi olarak açıkladı. 2 Kasım pazartesi gününün de tatil olduğunu açıklayan Nabi Avcı, "Bu yıl Başbakanlık genelgesi gereğince 30 Ekim Cuma günü ve ayrıca Milli Eğitim için de 2 Kasım Pazartesi günü okullarımız tatil olacak" dedi.

 

29 EKİM TATİLİ İLK KEZ UZATILIYOR

29 Ekim tatilinin 4 güne çıkarılması şaşkınlık yarattı. Daha önce dini bayramlarda uygulanan 'idari izinli sayılma' uygulaması ilk kez bir resmi bayram için uygulandı.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.