2016 KPSS Lisans Başvuruları İçin Bugün Son Gün
2016 KPSS Lisans Başvuruları İçin Bugün Son Gün
31 Mart 2016 Perşembe - 07:59
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
2016-kpss-lisans-basvurulari-icin-bugun-son-gun

2016 KPSS Lisans sınav başvuruları bugün sona eriyor. 2016 KPSS sınav başvurusu nasıl yapılır, KPSS sınav başvurusu ne zaman son sorularının yanıtlarını sizin için derledik.

Günümüzde yapılan birçok değişiklik bulunmaktadır. Her alanda yapılmış olan bu değişiklerden en önemlisi geleceğimizi göz önünde bulundurursak eğitim ve öğretim alanında yapılmış olan yenilikler ve gelişmelerdir. eğitim ve öğretim alanında yapılmış olan birçok devam sınavı bulunmaktadır.

KPSS'YE KİMLER BAŞVURABİLİR?

Sizin için haberimizde bahsedeceğimiz devam sınavı ise KPSS yani açılımı ile Kamu Personeli Seçme Sınavı; devlet dairesinde çalışabilmek ve memur olabilmek için girilen sınavdır. KPSS’ye girebilmek için mutlaka liseden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. KPSS başvurunuzu nereden ve nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

KPSS BAŞVURUSU İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

KPSS sınavı kamu kurumunda çalışmak isteyen adaylar için yapılan bir sınavdır. ÖSYMkurumunun düzenlediği bu sınav tüm kamu kurumlarında çalışmak isteyen adaylar için yapılmaktadır. KPSS ye girecek olan adaylar için başvuru tarihleri ise başlamış bulunmaktadır.

ÖSYM kurumunun sınav takvimine göre KPSS başvuruları 17 Mart tarihinde başlamış bulunmaktadır. Adaylar 17 Mart tarihinden itibaren başvurularını gerçekleştirebilir. 17 Mart 2016 perşembe günü başlayan KPSS başvurularının son başvuru tarihi ise 31 mart 2016 olarak belirlenmiştir. Adaylar başvurularını 31 Mart saat 23:59'a kadar gerçekleştirebilmektedir.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.