10 Bin Memura Müjdeli Haber!
10 Bin Memura Müjdeli Haber!
10 Temmuz 2014 Perşembe - 11:15
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
10-bin-memura-mujdeli-haber

2014-1 ve 2014-4 memur yerleştirmesinde atanan 10 bin memur için banka promosyonu müjdesi geldi.

2014-1 ve 2014-4 memur yerleştirmesinde atanan kişiler, göreve başladıktan sonra kurumlarına dilekçevererek “Banka Promosyonu” ücretini talep edebileceklerdir.

2014-1 ve 2014-4 memur yerleştirmesinde atanan kişiler, göreve başladıktan sonra kurumlarına dilekçe vererek “Banka Promosyonu” ücretini talep edebileceklerdir. Kurumun anlaşma yaptığı promosyon tarihive anlaşma yılı, miktarına göre göreve yeni başlayan memurlara da banka promosyon ödemesi yapılmaktadır.Göreve yeni başlayacak 10 bin 254 memur bu haktan yararlanabilecektir.

Başbakanlığın Promosyon genelgesine göre promosyonun tüm personele dağıtılacağı ifade edilmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları , promosyon anlaşması yaparken daha sonra yeni atanacak ve nakil yapacak memurları da kapsayan bir anlaşma yapmaktadır.

Yeni atanan 10 Bin 254 memur, işe başladıktan sonra promosyon ücretini dilekçeyle talep edebilecektir. 2013-1 , 2013-2, 1014-3 yerleştirmelerinde atanan memurlar da promosyon ücreti almamışsa dilekçeyle talep edebileceklerdir.

gazetekamu.com

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.