10 bin kadroluu sağlık personeli alınacak! - #video
10 bin kadroluu sağlık personeli alınacak! - #video
28 Mart 2015 Cumartesi - 07:40
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
10-bin-kadroluu-saglik-personeli-alinacak-video

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kadrolu ve hizmet alımıyla birlikte 2015'te toplamda 25 bin personel alınacağının müjdesini verdi. İşte Detaylar...

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kadrolu ve hizmet alımıyla birlikte 2015'te toplam olarak 25 bin personel alınacağınımüjdeledi.

A Haber'de konuşan Müezzinoğlu,"2015 yılında 14 bin 500 memur (doktor hariç) alacağız. Bunun yaklaşık 10 bini Mayıs ayında alacağız. Hemşire, ebe, diğer sağlık çalışanlarından alacağız."dedi.

Müezzinoğlu hizmet alımıyla personel alımı konusunda şu bilgiyi paylaştı: "Bir de 11 bin de hizmet alımıyla alım yapacağız. Toplam 25 bin 26 bin alım yapmış olacağız."

Ayrıca Müezzinoğlu, Nisan mayıs  aylarında Nöbet ücretleri %50 olarak zamlandığını belirtti.

Konuya ilişkin detaylı açıklama aşağıdaki videodadır.

 

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.