Tuvalette doğurduğu bebeğin üstüne sifonu çekti, nöbetçi doktor kurtardı!
Tuvalette doğurduğu bebeğin üstüne sifonu çekti, nöbetçi doktor kurtardı!
29 Nisan 2014 Salı - 11:31
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
tuvalette-dogurdugu-bebegin-ustune-sifonu-cekti-nobetci-doktor-kurtardi

Tuvalette doğurduğu bebeğin üstüne sifonu çekti, nöbetçi doktor kurtardı!

Çin'de yeni doğmuş bir bebek annesi tarafından tuvalete atıldı. Bebek ölmek üzereyken son anda kurtarıldı.
 
Karın ağrısı şikayetiyle doktora giden kadın hamile olduğunu anlamadı ve tuvalete gittiğinde aniden sancı gelince bebeğini burada doğurdu.
 
BEBEK KAPI KIRILARAK KURTARILDI
 
O sırada nöbette olan doktor Gao Yuwen gece 01:00 sıralarında bir çığlık duydu. Hemen sesin kaynağını bulmaya çalışan Yuwen, tuvaletten geldiğini fark etti. Bu sırada bir kadın, içeride doğum yapan kadına kapıyı açmasını söylüyordu. En sonunda güvenliğin kapıyı kırmasıyla, içeriye girildiğinde ise korkunç manzara ortaya çıktı.
 
BEBEK GÖBEK BAĞIYLA HALA ANNEYE BAĞLIYDI
 
Tuvalete atılmış minik bebek hala göbek bağıyla annesine bağlıydı. Hemen kurtarılan çocuğun ve annenin durumunun ise iyi olduğu belirtildi. Annenin kimliği açıklanmazken, bebeğin fotoğrafları yayınlandı.
 
Kaynak: saglikpersoneli.net 
 
 

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.