Türkoğlu'nda Şiddetli Rüzgar
Türkoğlu'nda Şiddetli Rüzgar
03 Nisan 2014 Perşembe - 21:24
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
turkoglu-nda-siddetli-ruzgar

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde kamu binalarının çatısı uçtu, park ve bahçelerdeki ağaçlar devrildi.

TÜRKOĞLU ilçesinde, gece başlayan ve Sabah etkisini artıran rüzgar nedeniyle bazı kamu binalarının çatısı uçtu, park ve bahçelerdeki ağaçlar devrildi. İlçenin bazı bölümlerinde elektrik kesintisi yaşandı. Park halindeki birçok araç, çatılardan kopan parçalar nedeniyle zarar gördü.

Yeşilyöre beldesindeki 24 derslikli ilkokulun çatısından kopan parçalardan nedeniyle oy kullanmaya gelen vatandaşlar zor anlar yaşadı. 

Kahramanmaraş Kent merkezinde ise rüzgar nedeniyle bir ağaç otomobilin üzerine devrildi.

Türkoğlu Kaymakamı Serdar Kartal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, rüzgar nedeniyle elektrik iletim hatlarının zarar gördüğünü belirtti. 

İlçenin bazı bölgelerine elektrik verilemediğini dile getiren Kartal, bunun yanında 2 kamu binasının çatısının uçtuğunu, ekiplerin sorunu gidermek için çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

AA

Etiketler : Haber, türkoğlu, asm, aile, hekimi,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.