Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Satın Alma Danışmanı alacak
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Satın Alma Danışmanı alacak
30 Haziran 2016 Perşembe - 09:25
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
turkiye-kamu-hastaneleri-kurumu-satin-alma-danismani-alacak

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nda istihdam edilmek üzere idarenin ihtiyaçlarına göre Yarı Zamanlı veya Tam Zamanlı Satın Alma Danışmanı hizmet alımı yapılacak.

İlan Metni

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve DesteklenmesiProjesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nda istihdam edilmek üzere idareninihtiyaçlarına göre Yarı Zamanlı veya  Tam ZamanlıSatın Alma   Danışmanı hizmet alımı yapılacaktır. 

 

İkraz No: 8531-TR 

Proje Adı: N.3.1 Kamu Hastanelerinde Yenilikçi SağlıkYönetimi Projesi

 

Sıra No

İhale No/Başvuru No:

İşin Adı

1

TKHK/2016/CS/N.3.1.1./IC/3

Satın Alma Danışmanı

 

Başvuruların son teslim tarihi 27/07/2016 günü saat 18.00’dir. Başvuruların aşağıda yer alan posta adresine elden/posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Başvuruda bulunan kişilerin, yanlış beyanda bulunmaları adayları bağlamakta olup, bu nedenle beyanların doğru bilgi içermesi önem arz etmektedir.

Elden/ posta yoluyla yapılan başvuruların, ilan ekinde bulunan CV dosyası ve başvuru dilekçesi örneğine uygun olarak, eksiksiz hazırlanması şartı aranacaktır.

Dünya  BankasıSatın Alma Kılavuzu Uygunluk başlığı altında 1.13(d) bendi gereğince; adaylar arasında 657Devlet Memurları Kanunu kapsamında çalışanlar var ise; başvurularından 6 ay önce memuriyetle ilişiklerinin kesilmiş olması gerekmektedir. Memuriyetle ilişiği olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru için gerekli orijinal belgeler, adayların işe kabul edilmeleri kesinleştikten sonra sözleşme aşamasında kendilerinden istenilecektir.

Başvuruda bulunan adaylardan sadece kısa listeye kalanlara e-posta yoluyla geri bildirim yapılacaktır.

Not: Ekteki CV  doldurulmayan ve ilgili formatında ihale numarası bulunmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır .pozisyonun

Başvuru  Adresi: 

Posta Adresi: 
T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Stok Takip ve Analiz Daire Başkanlığı
Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. 1407. Sokak 
No: 4              06520 Balgat / ANKARA

 

Habere İlişkili Dosyalar :

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.