TAHUD: Soma’ya Destek Olun
TAHUD: Soma’ya Destek Olun
16 Mayıs 2014 Cuma - 07:48
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
tahud-somaya-destek-olun

Soma’da ülke tarihimizin en büyük iş kazası meydana geldi.

Yüzlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Geride kalan eş ve çocuklarının acılarını, çaresizliklerini tüm vatandaşlarımız gibi biz aile hekimliği uzman ve asistanları da derinden hissediyor ve paylaşıyoruz. Yapılacak hiçbir yardım onların acılarını dindirmeye yetmez. Ancak, özellikle babasız kalan çocukların eğitimlerine destek olabilmek amacıyla bir kampanya başlattık.

Desteğin ne şekilde yapılacağı önümüzdeki günlerde netleşecek. Bu kampanyaya siz de katılarak kendi belirleyeceğiniz süre boyunca bağış yapabilirsiniz. Kampanyaya 10 ay boyunca ayda 50-100 TL bağış yaparak katılanlar olduğu gibi daha uzun süreli bağış taahhütleri de mevcut.

Daha fazla bilgi için tahud@tahud.org.tr adresine yazın

Katkılarınız için teşekkür ederiz.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.