SGK ve Maliye Bakanlığı'nda yeni atamalar
SGK ve Maliye Bakanlığı'nda yeni atamalar
21 Şubat 2014 Cuma - 10:27
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
sgk-ve-maliye-bakanligi-nda-yeni-atamalar

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığı ve Maliye Bakanlığı'nda yeni atamalar yapılırken atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı ve Maliye Bakanlığı'nda  yeni atamalar yapıldı. Atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğüne İsmet KÖKSAL atanırken, Personel Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Şinasi TOĞROL, Devlet  Malzeme  Ofisi Genel Müdür Yardımcılığına Murat ALAN, Vergi Başmüfettişliklerine Özlem Gözde KARABULUT ÖZKAN, Saygın KARABACAK, Havva Özge GÜNAY, Mustafa BEDEL, Gülşen ÖZKAN, Uğur ANLAR, Mehmet YAŞİN, Ersan GÜNDEŞLİ ile Muhsin MADEN’in atanmaları uygun bulundu.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.