#Sağlık personeli #nöbet zamları resmi gazetede yayınlandı
#Sağlık personeli #nöbet zamları resmi gazetede yayınlandı
16 Nisan 2015 Perşembe - 08:06
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglik-personeli-nobet-zamlari-resmi-gazetede-yayinlandi

MADDE 10 – 657 sayılı Kanunun ek 33 üncü maddesindeki gösterge tablosu aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.Resmi Gazetede yayınlanma tarihi 15 Nisan 2015 olduğu için bu tarihten itibaren geçerli olacaktır.

 
Gösterge
a)     Eğitim görevlisi, başasistan, uzman tabip 150
b)    Tabip, tıpta uzmanlık mevzuatında belirtilen dallarda, bu mevzuat hükümlerine göre uzmanlık belgesi alan tabip dışı personel, aynı dallarda doktora belgesi alanlar 135
c)     Diş tabibi ve eczacılar 120
ç)     Mesleki yükseköğrenim görmüş sağlık personeli 90
d)    Lise dengi mesleki öğrenim görmüş sağlık personeli 75
e)     Diğer personel 55

www.memurmaasmutemeti.com

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.