Sağlık çalışanları becayiş için 'BİP'te buluşuyor
Sağlık çalışanları becayiş için 'BİP'te buluşuyor
01 Kasım 2014 Cumartesi - 09:16
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglik-calisanlari-becayis-icin-bp-te-bulusuyor

Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği farklı bir uygulamayı daha hayata geçirerek bir ilke daha imza attı.

Birlik İletişim Platformu (BİP) başlığı ile oluşturulan platforma tüm sağlık çalışanları üye olabiliyor. Görüş ve önerilerin paylaşılabildiği platform da emlak ilanları, araç ilanları, becayiş ilanları verilerek, takibi yapılabiliyor. Sosyal etkinlikler ve kurumsal duyuruların da yapılabileceği platform İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Web sayfası olan ikkh.gov.tradresinden ulaşılabiliyor. Kolayca kayıt yapılarak hemen kullanılabilen sistemin, sosyal sorumlulukların yerine getirilmesinin yanında iyi bir iletişim ağı oluşturacağı düşünülmektedir. Tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sisteminde insanların birbiriyle içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan uygulamalar sayesinde, herkes aradığı, ilgilendiği içeriklere ulaşabilmektedir.

 
Platformla ilgili İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Nuri Dilek "İnsanlara yardım etmenin pek çok yolu vardır, teknolojinin gelişmesi ve sosyal paylaşım platformları ile yardım alır, yardım eder. Sorular sorar, cevaplar alırsınız. Paylaşımlarda bulunursunuz. Bu bakımdan sosyal paylaşımlar iletişim yollarından biridir. Her türlü güvenliği sağlanmış uygulamamıza İzmir'de ki tüm sağlık çalışanlarımızı davet ediyorum. diyerek Birlik İletişim Platformu'nu sağlık çalışanlarının hizmetine sunduklarını ifade etti.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.