Sağlık Bakanlığı Personellerine Gerektiğinde Nöbet Verilebilecek
Sağlık Bakanlığı Personellerine Gerektiğinde Nöbet Verilebilecek
15 Ağustos 2014 Cuma - 16:46
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglik-bakanligi-personellerine-gerektiginde-nobet-verilebilecek

Sağlık Bakanlığı Personellerine Gerektiğinde Nöbet Verilebilecek.

 

Mecliste halen devam etmekte olan torba tasarısının 102 ve 126. maddelerini kapsayan 5. bölümü kabul edildi.

Kabul edilen Tasarının 5. bölümünde sağlıkçıları ilgilendiren önemli bir düzenleme uzun zamandır görüşülmekteydi ve konu 102 ve 126. maddeleriyle birlikte mecliste kabul edildi.

Düzenlemede Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları , Aile sağlığı merkezlerinde,aile hekimleri ve aile sağlığı elemanları çalışma saatlerinin dışında nöbet görevi verilebilecek.

Meclis 1 Ekim’e kadar tatile girerken , 28 Ağustos Perşembe günü Cumhurbaşkanlık Yemini için toplanacak.

 

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.