Sağlık Bakanlığı personelleri uyardı!
Sağlık Bakanlığı personelleri uyardı!
22 Ocak 2015 Perşembe - 10:01
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglik-bakanligi-personelleri-uyardi

Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışmakta olan personellere, Personel Bilgi Sisteminde bulunan cep telefonu numaralarının güncellenmesine ilişkin uyarı yapıldı.

 Sağlık Bakanlığı, personelinden Personel Bilgi Sistemindeki cep telefonu numaralarının güncellenmesini istedi.

Telefon Numaralarının Güncellenmesi Hakkında Duyuru

 

Değerli Personelimiz

Kuralarımız ve güncel duyurularla ilgili bilgilendirme yapmak için zaman zaman tarafınıza SMS yoluyla kısa mesaj gönderilecektir.

Bu durumdan faydalanmanız için Personel Bilgi Sisteminde (PBS) kayıtlı olan cep telefonu numaranızın şahsınıza ait ve güncel olması gerekmektedir.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.