Sağlık Bakanlığı'nda 4800 personel açığa alındı iddiası!
Sağlık Bakanlığı'nda 4800 personel açığa alındı iddiası!
21 Temmuz 2016 Perşembe - 09:40
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglik-bakanligi-nda-4800-personel-aciga-alindi-iddiasi

Türkiye Genelinde FETÖ ile bağlantılı olduğu belirlenen 4 bin 800 sağlık personelinin açığa alındığı iddia edildi.

Alınan bilgiye göre Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastane ve kurumlarda görev yapan ve Pensilvanya’dan talimat aldığı belirlenen idareci ve sağlık personellerinin listesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulduğu bilgisi gelmişti. Türkiye Genelinde FETÖ ile bağlantılı olduğu belirlenen 4 bin 800 sağlık personeli açığa alındığı iddia edildi.

Görevden alınan sağlık personellerinin Cihan-sen’e bağlı bulunan Ufuk Sağlık Sen üyeleri olduğu tahmin ediliyor. Tüm kamu kurumlarında başlatılan FETÖ ile bağlantılı memurların görevden alınma çalışmalarında ilgili sendikaya aktif üyelikleri devam edenler ile daha önce sendika üyesi olup istifa edenlerinde araştırma yapılarak görevlerinden el çektirilmeleri bekleniyor.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.