Sağlık Bakanlığı: e-SKS Akademi eğitim programları sınav sonuçları açıklandı!
Sağlık Bakanlığı: e-SKS Akademi eğitim programları sınav sonuçları açıklandı!
15 Nisan 2014 Salı - 11:15
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglik-bakanligi-e-sks-akademi-egitim-programlari-sinav-sonuclari-aciklandi

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından e-SKS Akademi eğitim programları sınav sonuçları açıklandı.

e-SKS Akademi “Klinik Laboratuvarlarda Kalite Yönetimi Eğitim Programı” ve “Sağlıkta Kalite Yönetimi Eğitim Programı” katılımcılarına yönelik 05 Nisan 2014 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen sınav sonuçlarına aşağıdaki listelerden ulaşılabilmektedir. 70 ve üzeri puan alanlar başarılı kabul edilmiş olup, başarılı olanların belgeleri bütünleme sınavı sonucu başarılı olanlarla birlikte belirttikleri adreslerine gönderilecektir.

70 puan altı alan adaylar, sınavı “geçersiz” sayılanlar ve geçerli mazereti nedeniyle sınava katılamayanlar 26 Nisan 2014 tarihinde yapılacak olan Bütünleme Sınavına katılabilirler.

İlgililere duyurulur.

Habere İlişkili Dosyalar :

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.