ÖSYM'den KPSS için açıklama geldi
ÖSYM'den KPSS için açıklama geldi
13 Temmuz 2016 Çarşamba - 14:32
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
osym-den-kpss-icin-aciklama-geldi

KPSS 2016 sonuçlarının açıklanmasına saatler kala ÖSYM son dakika olarak Twitter'dan açıklama yaptı. ÖSYM tarafından KPSS 2016 sınav sonucunun açıklanması hakkında bilgi verildi.

 

 

 

Memur olmak isteyen adayların heyecanla beklediği, 2016 KPSS - Lisans sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi belli oldu.

Twitter üzerinden bugün içinde açıklama yapan ÖSYM, 2016 KPSS-Lisans sonuçlarının yarın yani 14 Temmuz 2016 tarihinde açıklanacağını duyurdu. 

 

 

 

 

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.