NBYS Hakkında Önemli Duyuru !
NBYS Hakkında Önemli Duyuru !
20 Aralık 2013 Cuma - 16:08
A1
A2
A3
A4
Aile Hekimliği
27090 defa okundu
hemen-paylas sayfayı-yazdir
nbys-hakkinda-onemli-duyuru

ESET® firmasının NOD32® Antivirüs yazılımı için dün akşam yayınladığı güncelleme ile NBYS® programının .exe uzantılı ana dosyası virüs olarak algılanmaktadır ve NOD32® tarafından silinmektedir. Programın ana dosyası NOD32® tarafından silindiği için programınızı açamaz ve güncelleme alamazsınız.

Nod32 Antivirüs Hakkında Önemli Uyarı!

Değerli Aile Hekimlerimiz;

ESET® firmasının NOD32® Antivirüs yazılımı için dün akşam yayınladığı güncelleme ile NBYS® programının .exe uzantılı ana dosyası virüs olarak algılanmaktadır ve NOD32® tarafından silinmektedir. Programın ana dosyası NOD32® tarafından silindiği için programınızı açamaz ve güncelleme alamazsınız.
Bu sorunu ESET firmasına bildirerek düzeltilmesi için gerekli teknik verileri de firma ile paylaştık.En kısa sürede yayınlayacakları bir güncelleme ile bu hatayı giderecekler ancak bu sorun giderilene kadar Aile Hekimlerimizin işlerine devam edebilmeleri için bazı değişiklikler ile geçici bir çözüm ürettik.

 

NOD32® kullanıcı iseniz (diğer antivirüs programları için bir şey yapmanız gerekmiyor), yapmanız gereken işlemler aşağıdaki gibidir;

1. Adım: Tarama dışı öğlere NBYS®'yi ekleme;

Nod32 sorunu ve çözümü

 

 

2. Adım: Web erişimi için istisna tanımlama;

Nod32 sorunu ve çözümü

 

 

3. Adım;

Nod32 sorunu ve çözümü

 

 

 

Son olarak, NBYS AH.NET.exe ve NBYS AH.WS.dll isimdli dosyaları bilgisayarınıza indirerek NBYS® programınızın kurulu olduğu klasöre kopyalamalısınız.

Saygılarımızla

Uludağ Bilişim Ekibi

 

DESTEK VE DETAYLAR İÇİN : https://www.facebook.com/NBYSAH adresini kullanabilirsiniz.

 

 

Etiketler : NBYS, duyuru, güncelleme,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.