Milyonlarca vatandaşa zam için 2 formül
Milyonlarca vatandaşa zam için 2 formül
18 Eylül 2015 Cuma - 11:03
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
milyonlarca-vatandasa-zam-icin-2-formul

SSK ve Bağ-Kur emeklilerine verilecek seyyanen zamda 2 formül gündemde. Ya yasa çıkarılır çıkarılmaz ödeme yapılacak ya da Ocak'taki enflasyon farkına eklenecek.

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

100 liralık seyyanen zam müjdesinin yankıları sürüyor. Gözler detayları açıklayacak Başbakan Ahmet Davutoğlu'na çevrilirken; yasa çıkartılarak verilecek zammın maaşlara yansıtılmasında 2 formül gündemde..

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.