Kimlik Paylaşımı Sistemi İkili Anlaşma Yenileme Süreci hakkında duyuru
Kimlik Paylaşımı Sistemi İkili Anlaşma Yenileme Süreci hakkında duyuru
07 Aralık 2015 Pazartesi - 09:10
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
kimlik-paylasimi-sistemi-kili-anlasma-yenileme-sureci-hakkinda-duyuru

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Kimlik Paylaşımı Sistemi İkili Anlaşma Yenileme Süreci hakkında duyuru yayımlandı.

Sayın İlgili,

Kurumunuz ile Genel Müdürlüğümüz arasında yapılmış olan Kimlik Paylaşımı Sistemi kullanımına ilişkin ikili anlaşmanın yapısal değişiklikler nedeni ile yenilenmesi gerekmektedir.

Yenileme işlemi ile ilgili başvurular 4-31 Aralık tarihleri arasında kurumların idari kullanıcıları tarafından,  https://kpsbasvuru.nvi.gov.tr internet adresinden yetkili personel girişi yapıldıktan sonra “İdari İşlemler” menüsü altında “Protokol Yenileme İşlemi” bölümünden yapılacaktır. Belirtilen tarih aralığında başvurusunu yapmayarak ,  yenileme sürecini başlatmayan kurumların Kimlik Paylaşımı Sistemine erişimleri askıya alınacaktır.

Not: İdari kullanıcısı  ve / veya sabit IP adresi değişen kurumların, öncelikle ilgili değişiklikleri https://kpsbasvuru.nvi.gov.tr  internet adresinden gerçekleştirerek Genel Müdürlüğümüze bildirmeleri gerekmektedir.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.