Kamu çalışanlarına 3500 lira!
Kamu çalışanlarına 3500 lira!
08 Ocak 2015 Perşembe - 07:54
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
kamu-calisanlarina-3500-lira

Memurun emekli ikramiyesinin hesabında 30 yıl sınırını kaldıran karar Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Emekli olanın, 30 yılı aşan çalışmaları da ikramiyeye yansıtılacak.

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

30 yıldan fazla memurluk yapanların emekli ikramiyesi arttı. Anayasa Mahkemesi'nin, Emekli Sandığı Kanunu'nun, 'emekli ikramiyesinin hesabında 30 fiili hizmet yılından fazla sürelerin dikkate alınmayacağına' ilişkin hükmünün iptaline ilişkin kararının gerekçesi, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.