Horlamayı önleyen egzersizler
Horlamayı önleyen egzersizler
02 Nisan 2014 Çarşamba - 09:33
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
horlamayi-onleyen-egzersizler

Dr. Feridun Kunak Show'da bugün, horlamayı önleyen egzersizlerden bahsedildi. Dr. Feridun Kunak horlamayı önleyecek egzersizleri uygulamalı olarak canlı yayında gösterdi.

Kanal 7 ekranlarında, en renkli sağlık bilgileriyle izleyicisi karşısına çıkan Dr. Feridun Kunak bu bölümde uyku esnasında ortaya çıkan horlama probleminden kurtulmanın yollarını anlattı.

Horlama probleminin bazı basit egzersizlerin, günlük düzenli bir şekilde yapılmasıyla aşılabileceğini söyleyen Kunak, çene ve dil hareketlerinden oluşan bu egzersizleri izleyicilere uygulamalı bir şekilde anlattı.

 

http://www.haber7.com/saglik/haber/1143058-horlamayi-onleyen-egzersizler

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.