Hemşire 1 yıl ücretsiz izin kopardı!
Hemşire 1 yıl ücretsiz izin kopardı!
09 Aralık 2014 Salı - 09:27
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
hemsire-1-yil-ucretsiz-izin-kopardi

Ankara Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde hemşire, kızına daha fazla zaman ayırabilmek için kurumundan 1 yıllık ücretsiz izin talep etti.

Ankara Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde hemşire olarak çalışan H.S., kızına daha fazla zaman ayırabilmek için kurumundan 1 yıllık ücretsiz izin talep etti. İsteğinin geri çevrilmesi üzerine Kamu Denetçisi'nin kapısını çalan H.S., yardım istedi. Mazereti uygun bulan 'Ombudsman'ın hastane yöneticileriyle görüşmesinden sonra hemşireye izin çıktı.  

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.