Fatura Teslim, İnceleme Ve Ödeme İşlemleri Hakkında Duyuru
Fatura Teslim, İnceleme Ve Ödeme İşlemleri Hakkında Duyuru
12 Haziran 2014 Perşembe - 07:00
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
fatura-teslim-nceleme-ve-odeme-slemleri-hakkinda-duyuru

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından Fatura Teslim, İnceleme Ve Ödeme İşlemleri hakkında duyuru yayımlandı.

T.C.
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI 
Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü

 


 

FATURA TESLİM, İNCELEME VE ÖDEME İŞLEMLERİ HAKKINDA DUYURU

Bartın, Bolu, Karabük ve Zonguldak illerinde faaliyet gösteren Kurumumuz ile protokollü/sözleşmeli sağlıkhizmet sunucularına ait fatura ve eki belgelerin, Mayıs 2014 döneminden itibaren (Mayıs 2014 dahil) teslim, inceleme, itirazların değerlendirilmesi, üst komisyonlara havale ve ödeme işlemleri ile sözleşmelerin yürütümü işlemleri Zonguldak SosyalGüvenlik İl Müdürlüğünce, 

Malatya ilinde faaliyet gösteren Kurumumuz ile protokollü/sözleşmeli sağlık hizmet sunucularına aitfatura ve eki belgelerin, Mayıs 2014 döneminden itibaren (Mayıs 2014 dahil) teslim, inceleme, itirazlarındeğerlendirilmesi, üst komisyonlara havale ve ödemeişlemleri ile sözleşmelerin yürütümü işlemleri Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünce yapılacaktır.

İlgililere önemle duyurulur.

Habere İlişkili Dosyalar :

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.