Emekliye zam farkı müjdesi
Emekliye zam farkı müjdesi
01 Şubat 2016 Pazartesi - 11:00
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
emekliye-zam-farki-mujdesi

Emekliye zam farkı müjdesi geldi. Ocak ayın içerisinde aylıklardan oluşan fark tutarlarını Şubat'ta emekliler olacak. 2 milyon 40 bin emekliye zam farkı ödenecek. Detaylar haberimizde..

Emekliyi sevindirecek bir haber daha geldi. 2 milyon 40 bin kişiye zam farkları ödeniyor. Peki kimler yararlanacak. İşte detaylar...

Emekliye zam farkı müjdesi geldi.  5434 sayılı T.C. Emekli Sandığı Kanunu'nun mülga hükümlerine göre emekli, malul, dul veya yetim aylığı alan toplam 2 milyon 40 bin 41 kişinin zam farkı ödenecek.

AYLIKLARDA OLUŞAN FARK TUTARLARI ŞUBAT AYINDA ÖDENECEK

1 Ocak'tan geçerli olmak üzere aylıklarında oluşan fark tutarları, Şubat ayı içerisinde aylık aldıkları gün ödenecek. Aylıklarını her ay alanlar ile Kasım-Aralık-Ocak döneminde alanlara 1 aylık, Aralık-Ocak-Şubat döneminde alanlara 2 aylık, Ocak-Şubat- Mart döneminde alanlara 3 aylık tutarında ödeme yapılacak. 

Etiketler : emekli, memur, maaş, zam, hesaplama,
Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.