Doğum yardımı başladı! Kimler alabilecek?
Doğum yardımı başladı! Kimler alabilecek?
15 Mayıs 2015 Cuma - 08:48
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
dogum-yardimi-basladi-kimler-alabilecek

Kime ne kadar ödenecek, başvuru nereye yapılacak, nasıl alınacak, kim alacak, önceki çocuklara bakılacak mı, kesinti yapılacak mı, sözleşme varsa ne olacak, haksız ödeme ne yapılacak bu gibi konu başlıkları haberin detayında. İşte ayrıntılar...

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

Bugünden itibaren doğan bebeklerin ilk altınını devlet takacak. İlk çocuğa 300, ikinciye 400, üçüncüye 600 TL doğum yardımı alabilmek için müracaat etmek gerekiyor. 

Çocuğu olan ailelere yönelik ilk kez gerçekleşecek 'doğum yardımı' uygulaması bugün hayata geçiyor. Doğum yardımı, 15 Mayıs 2015 ve sonrasında çocuk sahibi olan Türk vatandaşlarına verilecek.

 

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.