Cumhurbaşkanı ve TBMM başkanı Soma'da
Cumhurbaşkanı ve TBMM başkanı Soma'da
15 Mayıs 2014 Perşembe - 11:36
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
cumhurbaskani-ve-tbmm-baskani-soma-da

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve TBMM Başkanı Cemil çiçek, özel uçak "CBK" ile saat 10.25'te Manisa'ya gitti. Gül Akhisar devlet hastanesinde yaralıları ziyaret ediyor.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek, özel uçak "CBK" ile saat 11.25'te Akhisar'a ulaştı.

Akhisar Hava Meydan Komutanlığı'na gelen Gül ve Çiçek'i Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük, Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, Uşak Valisi Seddar Yavuz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve diğer ilgililer karşıladı.

Soma'daki maden faciasında yaralananları Akhisar Devlet Hastanesi'nde ziyaret edecek Cumhurbaşkanı Gül ve TBMM Başkanı Çiçek, Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı'nda incelemelerde bulunacak.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.