Bireysel emeklilikte flaş
Bireysel emeklilikte flaş
23 Şubat 2016 Salı - 16:30
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
bireysel-emeklilikte-flas

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nde bireysel emekliliğe değindi!

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek bireysel emeklilik ile ilgili açıklamada bulundu.

Türkiye İhracatçılar Birliği (TİM) Balkanlar Kurulu’nda konuşan Şimşek gündemle ilgili olaylara değindi. Şimşek, Rusya ve Irak’ta sorun yaşayan ihracatçı için desteklemelerin olduğunu belirtti

DESTEĞE HAZIRIZ

Başbakan Yardımcısı Şimşek, , "Hükümet olarak ihracatçılarımızın yanındayız, güçlü destek vermeye hazırız" dedi. TİM Başkanı Mehmet Büyüksekşi, de Eximbank'tan destek talebinde bulundu.
İhracat pazarlarında yerel para birimlerinin değer kaybı, emtia fiyatlarındaki düşüş ve jeopolitik gerilimler nedeniyle zor günler yaşayan ihracatta bir süredir zor günler devam ederken, sıkıntıların önümüzdeki dönemde de artacağına ilişkin endişeler artıyor.

AMAÇ BİREYSEL EMEKLİLİĞE KATILIMI OTOMATİKLEŞTİRMEK

Bireysel emeklilik ile ilgli sorulara da değinen Şimşek "Bireysel emekliliğe katılımı otomatik hale getirmek istiyoruz" dedi.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.