Binlerce kişi memuriyetten atılabilir!
Binlerce kişi memuriyetten atılabilir!
09 Ocak 2015 Cuma - 15:23
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
binlerce-kisi-memuriyetten-atilabilir

KPSS 2010 sınavında Genel Yetenek ve Genel Kültür sorularının da çalındığı iddiaları gün yüzüne çıktı. İddia doğrulandığı anda sınav iptal edilirse işe alınan binlerce kişi memuriyetten atılacak.

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

KPSS 2010 sınavında Genel Yetenek ve Genel Kültür sorularının da çalındığı iddia edildi. İddia doğrulanırsa sınav iptal edilip işe alınanlar memuriyetten atılacak

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.