Bakan Çelik'ten işçilere kadro müjdesi!
Bakan Çelik'ten işçilere kadro müjdesi!
27 Ocak 2015 Salı - 10:15
A1
A2
A3
A4
Genel Haberler
(
Gündem
)
Paylaşım
70589 defa okundu
hemen-paylas sayfayı-yazdir
bakan-elik-ten-iscilere-kadro-mujdesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Meclis'te görüşülen ve milyonlarca çalışanı ilgilendiren yeni yasayı anlattı. Yargıda asıl işçi kararı alınan taşeronların sorununun kısa sürede çözüleceğini müjdeledi.

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çalışanları ilgilendiren önemli açıklamalar yaptı.

Kamuda hangi işlerde hizmet alımı yapılacağının kısa süre içinde belirleneceğini, yargıdan asıl işçi kararı çıkan taşeron işçilerle ilgili uygulamanın netleşmek üzere olduğunu söyleyen Çelik, Meclis'teki iş sağlığı ve güvenliği yasa tasarısıyla ilgili de bilgi verdi. İşte Çelik'in açıklamaları:

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.