Bakan Çelik memur alımı için tarih verdi
Bakan Çelik memur alımı için tarih verdi
29 Ocak 2015 Perşembe - 06:00
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
bakan-elik-memur-alimi-icin-tarih-verdi

Memur alımı konusunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik memur alım başvurularının tarihlerini sosyal medya hesabından duyurdu.

Memur adaylarının merakla beklediği açıklama Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten geldi. Bakan Çelik, memur alımı konusunda kamu kurumlarına yerleştirilme için KPSS'ye giren adayların başvurularının 16-24 Nisan 2015 tarihleri arasında alınacağını bildirdi.

Bakan Çelik sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 2015'te kamuya atama yapmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarından memur taleplerini toplamaya başladıklarını bildirdi. 16-24 Nisan 2015 tarihleri arasında memur alımı başvurularının alınacağını ifade eden Faruk Çelik KPSS ve EKPSS sınavlarına girmiş olan adayların bu tarih aralığında başvurularını tamamlamaları gerektiğini ifade etti.

Bakan Çelik, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"2015/1 yerleştirme işlemlerinde memur talebi olan kurumlarımız, taleplerini 20 Mart'a kadar Devlet Personel Başkanlığımıza bildirecekler. Toplanan taleplere göre, ilana çıkılmasının ardından, 16-24 Nisan 2015 tarihleri arasında başvurular alınacak. 2014 KPSS ve EKPSS sınavlarına girmiş olan adayların, bu tarihler arasında başvurularını yapmalarını gerekiyor. Yerleştirme taleplerinin toplanmasına ve yerleştirme takvimine ilişkin detaylı bilgi http://www.dpb.gov.tr web adresinde yer alacaktır."

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.