asm hekim yerleşim kurası
asm hekim yerleşim kurası
09 Ocak 2015 Cuma - 11:47
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
asm-hekim-yerlesim-kurasi

hekimlerin dikkatine

~~TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ SORUMLU TABİPLİĞİNE
                                                               BANDIRMA
                     ( İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ NE İLETİLMEK ÜZERE )

 Bandırma 1 Nolu Hacı Firdevs Şeker ASM inde 10.04.002 AHB inde B sınıfı statüsünde görev yapan Dr. M. Reşat Kızılay ın il dışına tayini çıkması nedeniyle 29.12.2014 günü ilişik kesmiştir.
 Bildiğiniz üzere ASM binamız Bandırma Kızılay Vakfından kiralanan özel mülktür. Şu anki kira bedeli (Mayıs 2015 e kadar)  4100 ( dörtbinyüz) TL dir. Tüm Aile Hekimlerimizin maddi manevi gayretleriyle, uyum içinde nezih bir çalışma ortamı olarak geliştirdiğimiz ASM imizdeki malzemeler ve masraflar ferdi ve ortak olmak üzere ayrılmış olup bunlar karar defterimizde detayıyla belirtilmiştir. Ortak demirbaş malzeme ve masraflardan kişi başına düşen tutar 6150 (altıbinyüzelli ) TL, kişi başı kira depositosu 885 Dolar (sekizyüzseksenbeş dolar) ve ortak hesap rezervimizin kişi başı bedeli yaklaşık 3500 (üçbinbeşyüz) TL dir. AHM mizdeki 10.04.002 AHB nin şartlarını kurada tercih edecek olan meslektaşımızla etik ve hukuk yönünden problem yaşamamamız yönünden bilmesini  hakkı ve hakkımız olduğunu düşünmekteyiz.
Gereğini bilgilerinize arz ederiz.

Etiketler : asm,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.