AÖF'ten müjdeli haber
AÖF'ten müjdeli haber
01 Mart 2016 Salı - 14:09
A1
A2
A3
A4
Genel Haberler
(
Sınavlar
)
12845 defa okundu
hemen-paylas sayfayı-yazdir
aof-ten-mujdeli-haber

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF), Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü'nde 15 öğrenci çalıştıracağını açıkladı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF), Yükseköğretim kurumlarında kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılabilmesine ilişkin usul ve esaslar çerçevesinde yabancı diller yüksekokulu müdürlüğünde haftalık 15 saati geçmemek ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10,00 TL saat ücreti ödenmek üzere toplam 15 ( On beş ) kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılacağıını açıkladı.

İşe başvuru koşulları şöyle:

Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), Disiplin cezası almamış olmak, Ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak, Kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olmak, Kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, Normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak, Çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak.

Başvuru formu, internet sayfasında bulunmaktadır.
Öğrenci belgesi, Eğitim-öğretim süresini gösterir şekilde olacak.
Ders programı, Özgeçmiş, 1 adet fotoğraf.Başvuru yeri: Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü.
Son başvuru tarihi : 15 Mart 2016

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.