AÖF tek ders sınavı işte yeni tarih!
AÖF tek ders sınavı işte yeni tarih!
19 Temmuz 2016 Salı - 16:25
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
aof-tek-ders-sinavi-iste-yeni-tarih

AÖF tek ders sınavı ne zaman yapılacak? Darbe girişiminin ardından 16 Temmuz'da yapılması beklenen AÖF tek ders sınavı iptal oldu. Sınav tarihiyle ilgili Anadolu Üniversitesi'nden son dakika açıklama geldi.

15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından, 16 Temmuz'da yapılması planlanan AÖF tek ders sınavının iptalini Anadolu Üniversitesi resmi internet sitesinden duyurdu. Peki AÖF tek ders sınavı ne zaman yapılacak?

İŞTE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'NDEN YAPILAN RESMİ AÇIKLAMA

208 şehit ve bin 491 kişinin yaralandığı 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Anadolu Üniversitesi (AÖF) resmi internet sitesinden tek ders sınavının iptal edildiğini duyurdu. Duyurunun ardından sınava girecek olan öğrenciler, sınavın ne zaman yapılacağını araştırmaya başladı. Anadolu Üniversitesinin internet sitesinden yapıan duyuruda; yeni sınav tarihine dair bir açıklama bulunmamakla birlikte sınavın yeni tarihi AÖF tarafından ayrıca duyurulacak.

AÖF'ün resmi internet sitesinden yapılan duyuru şu şekilde;
"Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerimizin 16 Temmuz 2016 Tek Ders Sınavı ve 16-17 Temmuz 2016 Güz Dönemi Dönem Sonu Ek Sınavı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni sınav tarihleri ayrıca duyurulacaktır."

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.