Aile Hekimliği Hukuku Paneli
Aile Hekimliği Hukuku Paneli
09 Mart 2015 Pazartesi - 17:31
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
aile-hekimligi-hukuku-paneli

Ankara Barosu Sağlık Hukuku Kurulu, Aile Hekimliğinde belirsizlikleri artıran yeni düzenlemeler, Anayasa Mahkemesi kararları ile ilgili, konunun ve sorunların tüm yönleriyle ortaya konulması amacıyla "Aile Hekimliği Hukuku Paneli" gerçekleştirecek.

Karmaşaya sebep olan ve Aile Hekimliğinde belirsizlikleri artıran yeni düzenlemeler, Anayasa Mahkemesi kararları ile ilgili, Ankara Barosu Sağlık Hukuku Kurulu, konunun ve sorunların tüm yönleriyle ortaya konulması amacıyla, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu'nun, Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu'nun, Birinci Basamak Sağlık Çalışanları Birlik ve Dayanışma Sendikası'nın, akademisyenlerin, hakim ve avukatların katkı ve katılımlarıyla "Aile Hekimliği Hukuku Paneli" gerçekleştirecek.

Panel; 20 Mart 2015  tarihinde, saat 09.30'da Kızılay, Ihlamur Sokak, No:1 Ankara adresinde bulunan Ankara Barosu Eğitim Merkezi ABEM Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.